Dojazd do kurii i katedry – informacje
Informujemy, że od 19 maja br. – w związku z kolejnym etapem prac związanych z budową sieci kanalizacji deszczowej w centrum Gniezna – dojazd do kurii, trybunału i domu pielgrzyma Adalbertus możliwy będzie jedynie od strony ul. Łaskiego.
Ewentualny dojazd do katedry możliwy jest jedynie od strony ul. św. Wojciecha.
Przypominamy o konieczności bezwzględnego stosowania się do przyjętej organizacji ruchu.
19 maja 2026
























