Pielgrzymka młodych – trwają zapisy
Trwają zapisy na tegoroczną pielgrzymkę młodych do grobu św. Wojciecha z okazji uroczystości odpustowych ku czci patrona Polski i archidiecezji gnieźnieńskiej. Spotkanie odbędzie się 22 i 23 kwietnia w duchu dziękczynienia za peregrynację Cudownego Obrazu Nawiedzenia Matki Bożej w naszej archidiecezji oraz jako duchowe przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży. Stąd hasło tegorocznego pielgrzymowania: WSTAŃ I IDŹ JAK MARYJA, które nawiązuje do hasła ŚDM: Maryja wstała i poszła z pośpiechem.
PROGRAM
22 KWIETNIA (SOBOTA)
godz. 14.30 – Msza Święta w katedrze – przewodniczy ksiądz biskup Grzegorz Suchodolski – biskup pomocniczy diecezji siedleckiej, przewodniczący Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży przy KEP (przed rozpoczęciem Mszy powitanie wszystkich przybyłych pielgrzymów)
godz. 15.30 – Obiad (ogrody seminaryjne)
godz. 16.30 – Udanie się na miejsce noclegu (szkoły gnieźnieńskie)
godz. 19.30 – Udział w uroczystych nieszporach w katedrze oraz przejście w procesji do kościoła św. Michała Archanioła
godz. 22.30 – Spoczynek nocny
23 KWIETNIA (NIEDZIELA)
godz. 8.00 – Śniadanie
godz. 9.30 – Procesja na plac św. Wojciecha
godz. 10.00 – Msza Święta
godz. 12.00 – Obiad i zakończenie
Zgłaszać się można do 18 kwietnia przez formularz elektroniczny >>> https://forms.gle/GsZsYSaHzbYzz8aZ8
Koszt: 20 zł / os.

























