Szkolenie dla fotografów i operatorów kamer

Fotoreporterzy i operatorzy kamer, którzy chcą fotografować/filmować podczas liturgii w kościołach na terenie archidiecezji gnieźnieńskiej powinni przejść specjalistyczne szkolenie. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Najbliższe szkolenie odbędzie się w 9 czerwca w godz. 18.00-20.00, w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie.

Informacje i zgłoszenia >>> https://forms.gle/W9pwPr3Z7QvnCrUg8

2 czerwca 2026