Archidiecezjalny Dzień Lektora

Zapraszamy na doroczny Archidiecezjalny Dzień Lektora, który połączony będzie z błogosławieństwem kandydatów do pełnienia funkcji lektora i ceremoniarza, a w tym roku także – po raz pierwszy – animatora. Zapisy trwają do środy.

Archidiecezjalny Dzień Lektora odbędzie się w sobotę 19 maja w Gnieźnie. Poniżej ramowy program spotkania.

9.30 – rejestracja uczestników (parter CEF)
10.00 – spotkanie w auli CEF
12.00 – Msza św. w katedrze gnieźnieńskiej pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Wętkowskiego, który udzieli promocji kandydatom, po Mszy  św. obiad w ogrodach seminaryjnych

Do uczestnictwa duszpasterstwo LSO zaprasza także lektorów i ceremoniarzy, którzy nie otrzymują promocji. Zachęca także do zaangażowania się w służbę liturgiczną w czasie Eucharystii. Msza św. będzie transmitowana na kanale YouTube i stronie internetowej archidiecezji gnieźnieńskiej. Zapraszamy.

ZGŁOSZENIA >>> TUTAJ

12 maja 2018