Biwak KSM

Blisko 60 młodych z archidiecezji gnieźnieńskiej, ale i spoza jej granic spotkało się w dniach 6-9 lipca na wakacyjnym biwaku w Rojewie. Coroczne spotkanie wypełnia modlitwa, integracja i warsztaty prowadzone przez psychologa, które pomagają młodym lepiej rozumieć siebie, swoje motywacje i działania.

Tematem tegorocznego biwaku była tożsamość – czym jest, jak ją odkryć i wyrażać. Zajęcia prowadzili księża – psycholog ks. Michał Grupa i asystent diecezjalny KSM ks. Piotr Nowak. W trakcie całego wydarzenia uczestnicy korzystać mogli z sakramentu pokuty i pojednania, Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz wspólnych Eucharystii, które były centralnym punktem każdego biwakowego dnia. Nie zabrakło również czasu na wspólną integrację m.in. wieczornego spotkania przy ognisku.

Fot. F. Pawlak
12 lipca 2023