Biwak KSM – o komunikacji

W ubiegłym roku było o emocjach, w tym o komunikacji. W dniach 8-10 lipca w Rojewie odbył się wakacyjny biwak KSM z udziałem blisko 50 młodych z archidiecezji gnieźnieńskiej. Zajęcia prowadził psycholog ks. Michał Grupa. Spotkanie rozpoczęło się w piątek Mszą św. oraz integracją połączoną z warsztatami komunikacyjnymi. Na zakończenie dnia młodzi uczestniczyli w adoracji Najświętszego Sakramentu, do której oprawę muzyczną przygotowali inowrocławscy muzycy Kinga i Piotr Rogóż oraz Dariusz Jaskrowski. Sobota wypełniona była modlitwą, warsztatami oraz integracją m.in. przy wieczornym grillu. W niedzielę młodzi uczestniczyli w parafialnej Mszy św. oraz podsumowali cały weekend.

Biwak KSM to wydarzenia cykliczne organizowane w archidiecezji gnieźnieńskiej od 2018 roku. Od ubiegłego roku odbywa się w Rojewie.

Fot. F. Pawlak
11 lipca 2022