CEF: modlitwa Słowem Bożym

W niedzielę 29 października w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie zainaugurowano drugą edycję spotkań modlitewnych odbywających się pod wspólnym tytułem „Panie naucz nas modlić się”. W tym roku motywem przewodnim spotkań jest problematyka modlitwy Słowem Bożym. Podczas pierwszego spotkania katechezę nt. Słowa jako przestrzeni spotkania i dialogu wygłosił dyrektor CEF ks. Wojciech Rzeszowski, a Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. Dariusz Larus. Spotkanie ma tradycyjnie trójstopniową formułę – tematyczna katecheza, Eucharystia oraz jej przedłużenie w modlitwie adoracyjnej. Kolejne spotkanie modlitewne, poświęcone dynamice i owocności działania Słowa Bożego, odbędzie się w ostatnią niedzielę listopada o godz. 16.00.  Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy.

30 października 2017