Chodzież, Gniezno, Murowana Goślina: Tydzień Małżeństwa

Zapraszamy na spotkania „we dwoje”, trochę inaczej niż zazwyczaj, przez możliwość doświadczenia siebie w innej perspektywie, która pozwoli stworzyć bazę w codzienności do świętowania własnej, wzajemnej obecności, bliskości, wsparcia własnych zasobów, aby móc złapać oddech, kiedy życie obfituje w presję – „szybko, już, zaraz, kosztem, siebie… a do urlopu daleko”.

Tydzień Małżeństwa to inicjatywa, która ma dowartościować małżeństwo, uczynić je ważnym, godnym szacunku, wysiłku oraz zachęcić do starania, by pracować na rzecz relacji, aby stawała się coraz lepsza i trwalsza, a także pomóc małżonkom w przeżywaniu wartościowego  czasu. W tym roku towarzyszy mu hasło: „Małżeństwo Bliskości”. W ramach obchodów odbędą się liczne konferencje, warsztaty oraz różnego rodzaju randki.

Szczegółu wydarzeń na plakatach

Informacji szukajcie także ↓↓↓

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa 7 – 14 lutego.

Chodzieskie Forum Małżeństw

Związek Rodzin Trzy Plus koło miasto Gniezno i gmina Gniezno