Chodzież: rocznica kapłaństwa

Kapłani wyświęceni 4 czerwca 1988 roku dziękowali Bogu za powołanie do kapłaństwa, plony życia kapłańskiego, a także służbę Kościołowi i ludziom. Rocznicowej Mszy św. w kościele pw Nawiedzenia NMP w Chodzieży przewodniczył należący do rocznika bp Krzysztof Wętkowski. W modlitwie księża pamiętali o swoich rodzicach oraz wszystkich, którzy towarzyszyli im i towarzyszą w ich kapłańskim życiu. Modlili się także za tych, którzy na drodze kapłańskiej nie wytrwali i tych, których Pan życia i śmierci wezwał już do siebie. Księża świętujący 26. rocznicę kapłaństwa wyświęceni zostali 4 czerwca 1988 roku przez ówczesnego arcybiskupa metropolitę gnieźnieńskiego kard. Józefa Glempa w katedrze gnieźnieńskiej.

Więcej zdjęć TUTAJ

4 czerwca 2014