Chór Prymasowski i studium zapraszają

Chór Prymasowski przy Bazylice Archikatedralnej w Gnieźnie poszukuje nowych śpiewaków spośród młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby dołączyć do zespołu. Kolejny rok nauki rozpocznie także Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Nowych chórzystów i przyszłych organistów zaprasza dyrektor ks. Dariusz Sobczak.

Próby chóru odbywają się w piątki o 18:00 w Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej (na terenie Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie) przy ul. Seminaryjnej 2a. Nowi kandydaci do chóru proszeni są o przybycie na przesłuchanie i pierwszą próbę w piątek 3 września o 18:00.

Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej rozpocznie kolejny rok nauki 4 września o 9:00 w gmachu Konwiktu przy Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie, ul. Seminaryjna 2a. Szkoła kształci przyszłych organistów. Kandydaci na I rok nauki proszeni są o skontaktowanie się z ks. dr. Dariuszem Sobczakiem, dyrektorem SMK, tel. +48 691030513 i przybycie na pierwsze zajęcia w sobotę 4 września o 8:30.

16 sierpnia 2021