Czuwanie modlitewne kapłanów

Zapraszam Was do wzięcia udziału w wielkopostnym czuwaniu modlitewnym kapłanów Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Odbędzie się ono w sobotę 29 lutego br. w godz. 11.00-12.30, w czterech miejscach archidiecezji:

kościół par. pw. św. Jadwigi we Wrześni (ul. Ogrodowa 14), prowadzący czuwanie: o. Tomasz OKOŃ OFM Cap, gwardian klasztoru i proboszcz par. pw. św. Jana Apostoła w Mogilnie;

kościół par. pw. św. Wojciecha w Wągrowcu (pl. Kard. St. Wyszyńskiego 1; pierwsza część spotkania będzie w salce podziemia kościoła), prowadzący czuwanie: o. Józef STĘPIEŃ OSPPE, proboszcz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu;

kościół par. pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu
(al. 800-lecia 23), prowadzący czuwanie: o. Piotr OKRóJ OFMConv, wikariusz par. pw. Świętego Krzyża w Inowrocławiu;

kaplica Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Gnieźnie (ul. Seminaryjna 2), prowadzący czuwanie: o. Bogdan WALICZEK OSPPE, proboszcz par. pw. Narodzenia NMP w Biechowie.

Czuwanie rozpocznie Modlitwa w ciągu dnia z konferencją, po której rozpocznie się czas indywidualnej modlitwy i sakramentu pokuty, zakończony wspólną  Koronką do Miłosierdzia Bożego i błogosławieństwem. Organizatorzy skupienia proszą o przywiezienie ze sobą brewiarzy. Wspólnie prośmy Pana o to, aby z wielką mocą mogła objawić się, w sercu  i w życiu każdego z nas, chwała Chrystusa Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego.

Z ojcowskim błogosławieństwem

28 stycznia 2020