Dekanat goliński modlił się w intencji powołań

Pierwszy czwartek miesiąca, oktawa wielkanocna i szturm modlitewny o nowe i święte powołania w katedrze gnieźnieńskiej. Tym razem do bazyliki prymasowskiej przybyło około 260 pielgrzymów z dekanatu golińskiego. Mszy św. cibavit w intencji powołań przewodniczył proboszcz i kustosz ks. infułat Jan Kasprowicz, a Eucharystię koncelebrowali kapłani z dekanatu Golina z dziekanem ks. kan. Andrzejem Urbańskim. Obecni byli także: rektor seminarium ks. Tomasz Krzysztofiak i ojciec duchowny ks. Andrzej Nowicki wraz z klerykami. Homilię wygłosił ks. Jacek Krzesiński.

Tradycyjnie pielgrzymi nawiedzający sanktuarium św. Wojciecha otrzymali obrazek z modlitwą o powołania, by każdego dnia prosić Boga o świętych i gorliwych kapłanów oraz siostry zakonne.

Fot. kl. Bartłomiej Dyrka
5 kwietnia 2024