Dekrety (1.02.2019)

Prymas Polski abp Wojciech Polak odwołał ks. Krzysztofa Kubaszewskiego ze stanowiska wikariusza w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu i mianował go wikariuszem w parafii pw. bł. Bogumiła w Gnieźnie. Dekret wejdzie w życie 1 lutego br.

Prymas Polski abp Wojciech Polak odwołał ks. Michała Szalatego ze stanowiska wikariusza w parafii pw. bł. Bogumiła w Gnieźnie i mianował go wikariuszem w parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu. Dekret wejdzie w życie 1 lutego br.

Prymas Polski abp Wojciech Polak odwołał ks. Radosława Tuszyńskiego ze stanowiska wikariusza w parafii pw. św. Jakuba Większego Apostoła w Miłosławiu i mianował go rezydentem w parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Murowanej Goślinie. Dekret wejdzie w życie 1 lutego br.

20 stycznia 2019