Dekrety (1.03.2018)

Z dniem 1 marca br. abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Dariusza Musiała z obowiązków proboszcza parafii pw. Imienia NMP w Złotkowie i wyraził zgodę na przedłożoną przez kapłana prośbę o urlop.

Z dniem 1 marca br. abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Macieja Przygodzkiego z obowiązków dyrektora administracyjnego Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie i mianował go proboszczem parafii pw. Imienia NMP w Złotkowie.

Z dniem 1 marca br. abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Radosława Kaźmierskiego z obowiązków referenta Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie oraz rezydenta parafii farnej w Gnieźnie i przy zachowaniu pozostałych stanowisk i funkcji, mianował go PO (pełniącym obowiązki) dyrektora administracyjnego Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.

26 lutego 2018