Dekrety (1.07.2018)

Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. Stanisława Głowskiego z obowiązków rezydenta w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu i mianował go rezydentem w parafii pw. Imienia NMP w Inowrocławiu. Dekret wejdzie w życie z dniem 1 lipca br.

Przychylając się do prośby o. Bernarda Marciniaka OFM, ministra prowincjalnego prowincji św. Franciszka z Asyżu Zakonu Braci Mniejszych, Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił o. Sofroniusza Marcina Rempuszewskiego OFM z obowiązków wikariusza w parafii pw. św. Bonawentury w Pakości. Dekret wejdzie w życie z dniem 1 lipca br.

Przychylając się do prośby o. Bernarda Marciniaka OFM, ministra prowincjalnego prowincji św. Franciszka z Asyżu Zakonu Braci Mniejszych w Poznaniu, Prymas Polski abp Wojciech Polak powierzył o. Dacjuszowi Pyszce OFM obowiązki wikariusza przy kościele parafialnym pw. św. Bonawentury w Pakości. Dekret wejdzie w życie z dniem 1 lipca br.

Przychylając się do prośby o. Arnolda Chrapkowskiego OSPPE, generała Zakonu Paulinów Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił o. Józefa Stępnia OSPPE z funkcji proboszcza parafii pw. Narodzenia NMP w Biechowie.

Przychylając się do prośby o. Arnolda Chrapkowskiego OSPPE, generała Zakonu Paulinów Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował o. Bogdana Waliczka OSPPE proboszczem parafii pw. Narodzenia NMP w Biechowie. Dekret wejdzie w życie z dniem 1 lipca br.

25 czerwca 2018