Dekrety 1.09.2019

Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. kan. Ireneusza Szypurę z obowiązków administratora parafii pw. Nawiedzenia NMP w Chodzieży i proboszczem tejże parafii mianował ks. Jana Korygacza, dotychczasowego proboszcza parafii pw. św. Brata Alberta w Różannej. Dekret wejdzie w życie 1 września br.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Stanisława Siuchnińskiego dodatkowo proboszczem parafii pw. św. Brata Alberta w Różannej. Dekret wejdzie w życie 1 września br.

Przychylając się do prośby o. Arnolda Chrapkowskiego, generała zakonu paulinów, abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił o. Dariusza Nowickiego z obowiązków proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu i stanowisko to powierzył o. Józefowi Stępniowi. Dekret wejdzie w życie 1 września br.

26 sierpnia 2019