Dekrety

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Dariusza Nowaczyńskiego, proboszcza parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gniewkowie, dziekanem dekanatu gniewkowskiego na okres 5 lat. Dekret wejdzie w życie 1 września br.

Z dniem 15 sierpnia br. Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Jacka Pawła Księżopolskiego CSMA wikariuszem w parafii pw. bł. Michała Kozala w Gnieźnie.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Jana Typę CSMA kapelanem Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych. Dekret wejdzie w życie 1 września br.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował o. Kazimierza Trzcińskiego kapelanem Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. Dekret wejdzie w życie 1 września br.

18 sierpnia 2020