Dekrety 2014 – inne zmiany

Z dniem 15 czerwca 2014 abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. Marcina Kulczynskiego swoim osobistym kapelanem zwalniając go jednocześnie z wszystkich pełnionych dotąd funkcji i obowiązków tj.: notariusza Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie, diecezjalnego duszpasterza młodzieży, diecezjalnego koordynatora Światowych Dni Młodzieży, diecezjalnego duszpasterza harcerzy, sekretarza Archidiecezjalnego Studium Pastoralnego dla Kapłanów, członka komitetu organizacyjnego „Dnia Papieskiego”, diecezjalnego koordynatora fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, asystenta kościelnego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży „Wiosło” oraz członka kolegium wizytatorów katechetycznych;

Abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. dr. Przemysława Kwiatkowskiego, asystenta i wykładowcę w Papieskim Instytucie Jana Pawła II w Rzymie oraz sekretarza katedry im. Karola Wojtyły działającej w ramach wymienionego Instytutu, swoim osobistym sekretarzem. Dekret wejdzie w życie z dniem 1 lipca 2014.

Abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. Wojciecha Orzechowskiego, wikariusza w parafii archikatedralnej pw. Wniebowzięcia NMP w Gnieźnie, diecezjalnym duszpasterzem młodzieży, diecezjalnym koordynatorem Światowych Dni Młodzieży, diecezjalnym duszpasterzem harcerzy, członkiem komitetu organizacyjnego „Dnia Papieskiego” oraz asystentem kościelnym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży „Wiosło”. Będzie pełnił również funkcję diecezjalnego duszpasterza akademickiego oraz wypełniał zadania zlecone przez kanclerza Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie. Dekret wejdzie w życie z dniem 1 lipca 2014.

17 czerwca 2014