Dekrety (22.01.2015/I)

Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Stefana Łątkę z obowiązków administratora parafii pw. św. Wojciecha w Margoninie i mianował go administratorem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Wójcinie. Dekret wejdzie w życie 22 lutego br.

Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Rafała Wnuka z obowiązków proboszcza parafii pw. Świętego Krzyża w Inowrocławiu i mianował go proboszczem parafii pw. św. Wojciecha w Margoninie. Dekret wejdzie w życie 22 lutego br.

Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Sławomira Rydza z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Wójcinie i mianował go proboszczem parafii pw. Świętego Krzyża w Inowrocławiu. Dekret wejdzie w życie 22 lutego br.

Abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. Piotra Tila z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Wojciecha w Margoninie. Dekret wejdzie w życie 22 lutego br.

16 lutego 2015