Dekrety

Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. Piotra Kunickiego z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego i św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izzaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polskich w Płonkowie przy zachowaniu dotychczasowych obowiązków proboszcza parafii pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Rojewie. Dekret wejdzie w życie 1 listopada 2021.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Grzegorza Grzybowskiego administratorem parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego i św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polski w Płonkowie, zwalniając go jednocześnie z funkcji rezydenta w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Giewartowie. Dekret wejdzie w życie 1 listopada 2021.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Tomasza Kołodzieja rezydentem w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Giewartowie. Dekret wejdzie w życie 1 listopada 2021.

29 października 2021