Dekrety

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Krzysztofa Opiołę, dziekana dekanatu kleczewskiego, administratorem parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Dobrosołowie. Dekret wszedł w życie 1 marca 2022.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Tomasza Rysia, proboszcza parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupcy, dziekanem dekanatu słupeckiego na okres kolejnych 5 lat. Dekret wszedł w życie 1 marca 2022.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Zenona Kozłowskiego, proboszcza parafii pw. św. Michała Archanioła w Samarzewie, wicedziekanem dekanatu słupeckiego na okres kolejnych 5 lat. Dekret wszedł w życie 1 marca 2022.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował z dniem 1 marca 2022 ks. Zdzisława Urbaniaka CSMA kapelanem Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie  Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie.

3 marca 2022