Dekrety (29,15.09.2014)

Z dniem 29 września br. abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił ks. kan. Józefa Wargę z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupcy. Z tym samym dniem powyższe obowiązki metropolita gnieźnieński powierzył ks. Tomaszowi Rysiowi, dotychczasowemu proboszczowi parafii pw. Wszystkich Świętych w Orchowie.

Z dniem 29 września br. abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. Cezarego Sierakowskiego, dotychczasowego wikariusza parafii pw. Narodzenia NMP w Pyzdrach, administratorem parafii pw. Wszystkich Świętych w Orchowie.

Z dniem 15 września br. abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. prałata Leszka Kaczmarka, proboszcza parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu, koordynatorem duszpasterstwa w dekanatach inowrocławskich na okres kolejnych 3 lat.

Z dniem 15 września br. abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. kan. Andrzeja Grzelaka, proboszcza parafii pw. Chrystusa Wieczystego Kapłana w Gnieźnie, koordynatorem duszpasterstwa w dekanatach gnieźnieńskich na okres kolejnych 3 lat.

18 września 2014