Dekrety

Z dniem 1 października 2022 Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Sławomira Jessę, proboszcza parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Murowanej Goślinie, dziekanem dekanatu goślińskiego na okres kolejnych 5 lat.

Z dniem 1 października 2022 Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Piotra Szymkowiaka, proboszcza parafii pw. Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa w Murowanej Goślinie, wicedziekanem dekanatu goślińskiego na okres kolejnych 5 lat.

Przychylając się do prośby ks. Dariusza Wilka CSMA, przełożonego generalnego Zgromadzenia św. Michała Archanioła, Prymas Polski abp Wojciech Polak zwolnił ks. Jacka Pawła Księżopolskiego CSMA z obowiązków wikariusza w parafii pw. bł. Michała Kozala w Gnieźnie.

Przychylając się do prośby ks. Dariusza Wilka CSMA, przełożonego generalnego Zgromadzenia św. Michała Archanioła, Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Adriana Dominika Brudniaka CSMA wikariuszem w parafii pw. bł. Michała Kozala w Gnieźnie.

4 października 2022