Dekrety

Abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. Sławomira Jessę, administratora parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Murowanej Goślinie, zastępcą diecezjalnego duszpasterza Służby Zdrowia. Dekret wszedł w życie 15 grudnia br.

Abp Wojciech Polak Prymas Polski skierował ks. Leszka Marciniaka do pomocy duszpasterskiej w charakterze rezydenta do parafii pw. Nawiedzenia NMP w Markowicach. Dekret wszedł w życie 12 grudnia br.

Abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. kan. Zenona Starszaka, proboszcza parafii pw. św. Doroty w Rogowie, spowiednikiem zwyczajnym alumnów Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego na okres kolejnych trzech lat.

Abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. Wojciecha Kowalskiego, wikariusza parafii pw. bł. Michała Kozala BM w Słupcy, dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie słupeckim.

22 grudnia 2014