Dekrety

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Rafała Chmielewicza, proboszcza parafii pw. Narodzenia NMP w Żernikach, wicedziekanem dekanatu damasławskiego na okres kolejnych 5 lat.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Krzysztofa Andrzejewskiego, proboszcza parafii pw. św. Trójcy w Górze, rejonowym duszpasterzem rolników dla rejonu inowrocławskiego.

Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Marcina Wawrzyniaka diecezjalnym duszpasterzem powołań archidiecezji gnieźnieńskiej, odwołując jednocześnie z tej funkcji ks. Pawła Rybaka, oddelegowanego do posługi w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu.

Prymas Polski abp Wojciech Polak powierzył ks. Waldemarowi Czarneckiemu funkcję rejonowego referenta prawnego dla rejonu inowrocławskiego.

6 października 2023