Dekrety

• Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Tomasza Mruga, wikariusza parafii pw. św. Mikołaja w Skokach, diecezjalnym koordynatorem Odnowy w Duchu Świętym na okres czterech lat. Dekret wszedł w życie 15 października 2023.
  • Prymas Polski abp Wojciech Polak mianował ks. Piotra Froelicha, wikariusza parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu, referentem referatu misyjnego Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie. Dekret wszedł w życie 15 października 2023.
  • Prymas Polski abp Wojciech Polak z dniem 15 października 2023 powołał na okres trzech lat Archidiecezjalną Komisję do spraw powołań duchownych w składzie:
    – przewodniczący: ks. dr Tomasz Krzysztofiak
    – wiceprzewodniczący: ks. kan. Robert Nurski
    – członkowie: ks. kan. dr Przemysław Kwiatkowski, ks. Michał Bubacz, ks. Marcin Wawrzyniak, o. Piotr Okrój OFMConv, s. Mirona Turzyńska OSF, kl. Eryk Daniel, Sylwia Przewoźna.

18 października 2023