Dekrety (5.09.)

Z dniem 1 września br. abp Wojciech Polak prymas Polski mianował ks. Krzysztofa Kępińskiego, wikariusza parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Barcinie, duszpasterzem głuchoniemych rejonu gnieźnieńskiego.

Z dniem 1 września br. abp Wojciech Polak prymas Polski mianował ks. Wojciecha Muchyńskiego, wikariusza parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Inowrocławiu, duszpasterzem głuchoniemych rejonu inowrocławskiego. Pomocą w powyższej posłudze kapłanowi służył będzie ks. Tomasz Mrug, wikariusz parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu.

Z dniem 1 września br. abp Wojciech Polak prymas Polski mianował ks. Macieja Sławinowskiego, wikariusza parafii pw. Nawiedzenia NMP w Chodzieży, duszpasterzem głuchoniemych rejonu chodzieskiego.

Z dniem 1 września br. abp Wojciech Polak prymas Polski zwolnił ks. Eugeniusza Rycerskiego CSMA z obowiązków kapelana Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie i z tymże dniem posługę tą powierzył ks. Tadeuszowi Grzymkowi CSMA.

Z dniem 31 sierpnia br. abp Wojciech Polak prymas Polski zwolnił ks. Dariusza Żochowskiego z obowiązków  dyrektora Zespołu Szkół Katolickich im. bł. Władysława Demskiego w Inowrocławiu i z dniem 1 września br. funkcję tą powierzył ks. Janowi Maćkowiakowi, proboszczowi parafii pw. św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.

Dekanalni duszpasterze młodzieży mianowani z dniem 2 września 2014 r.:

– ks. Maciej Pacanowski zwolniony z funkcji dekanalnego duszpasterza młodzieży w dekanacie Chodzież;

– ks. Michał Szalaty mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Chodzież

– Ks. Sławomir Dziankowski mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Gniewkowo;

– ks. Łukasz Abram mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Goślina

– ks. Marcin Przybylski mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Inowrocław I;

– ks. Damian Woźniak mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Kłecko;

– o. Łukasz Biedalak OSPPE mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Miłosław;

– o. Szymon Janowski OFM Cap mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Mogilno;

– ks. Radosław Tuszyński mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Trzemeszno;

– ks. Szymon Pawłowski mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Wągrowiec;

– ks. Tomasz Niedbalski mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Września II;

– ks. Zbigniew Ilkowski mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie Zagórów .

5 września 2014