Dekrety – duszpasterstwo młodzieży

Abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował następujących dekanalnych duszpasterzy młodzieży:

ks. Mariusza Zawadzkiego, wikariusza w parafii pw. MB Częstochowskiej w Orzechowie, w dekanacie MIŁOSŁAWSKIM;

ks. Mikołaja Skotarczaka, wikariusza w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu, w dekanacie WĄGROWIECKIM;

ks. Rafała Bachorę, wikariusza w parafii pw. św. Mikołaja w Powidzu, w dekanacie WITKOWSKIM;

ks. Jarosława Banasiaka, wikariusza w parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Zagórowie, w dekanacie ZAGóROWSKIM;

ks. Mariusza Orlikowskiego, wikariusza w parafii pw. św. Floriana w Żninie, w dekanacie ŻNIŃSKIM.

Abp Wojciech Polak zwolnił także ks. Szymona Pawłowskiego, wikariusza w parafii pw. św. Jakuba w Wągrowcu, z funkcji rejonowego duszpasterza młodzieży w rejonie WĄGROWIECKIM i obowiązki te powierzył ks. Michałowi Szalatemu, wikariuszowi w parafii pw. św. Floriana w Chodzieży.

Powyższe dekrety weszły w życie z dniem 15 września br.

19 września 2016