Dekrety: Wydział Katechetyczny, Sekretariat Prymasa Polski

Z dniem 1 lipca br. abp Wojciech Polak, Prymas Polski, odwołał ks. dr. Piotra Halczuka z funkcji przewodniczącego Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie, z funkcji wizytatora katechetycznego, diecezjalnego koordynatora Komitetu Organizacyjnego „Dnia Papieskiego” i diecezjalnego koordynatora Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, a także z obowiązków rezydenta w parafii pw. Świętej Trójcy w Gnieźnie i jednocześnie wyraził zgodę na kontynuowanie przez niego studiów specjalistycznych z zakresu katechetyki na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Wiedeńskiego.

Z dniem 1 lipca br. abp Wojciech Polak, Prymas Polski, mianował p. dr Teresę Kowalczyk przewodniczącą Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie.

Z dniem 1 lipca br. abp Wojciech Polak, Prymas Polski, mianował ks. dr. Radosława Kaźmierskiego referentem Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie, wizytatorem katechetycznym, diecezjalnym koordynatorem Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” i rezydentem w parafii pw. Świętej Trójcy w Gnieźnie.

Z dniem 8 września br. abp Wojciech Polak, Prymas Polski, mianował ks. Marcina Kulczynskiego, swojego dotychczasowego kapelana, osobistym sekretarzem.

Z dniem 8 września br. abp Wojciech Polak, Prymas Polski, mianował na okres jednego roku ks. Jakuba Kapelaka swoim osobistym kapelanem.

29 czerwca 2016