Dekrety (zmiany cd.)

Z dniem 1 lipca br. abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. Tadeusza Nowaka, proboszcza parafii pw. św. Floriana w Żninie, dziekanem dekanatu żnińskiego na okres kolejnych 5 lat.

Z dniem 1 lipca br. abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował ks. Dariusza Kozłowskiego, proboszcza parafii pw. św. Kazimierza Królewicza we Wrześni, wicedziekanem dekanatu wrzesińskiego II na okres 5 lat.

Przychylając się do prośby o. Bernarda Marciniaka OFM, ministra prowincjalnego Zakonu Braci Mniejszych, abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił z dniem 1 lipca br. o. Ireneusza Główczewskiego OFM z obowiązków proboszcza parafii pw. Pana Jezusa Ukrzyżowanego i Matki Boskiej Bolesnej w Pakości i funkcję tą z tymże dniem powierzył o. Robertowi Niklowi OFM.

Przychylając się do prośby o. Bernarda Marciniaka OFM, ministra prowincjalnego Zakonu Braci Mniejszych, abp Wojciech Polak Prymas Polski zwolnił z dniem 1 lipca br. o. Natalisa Walkowiaka OFM z obowiązków proboszcza parafii pw. św. Bonawentury w Pakości i z tymże dniem funkcję tą powierzył o. Kamilowi Paczkowskiemu OFM.

Przychylając się do prośby o. Bernarda Marciniaka OFM, ministra prowincjalnego Zakonu Braci Mniejszych, abp Wojciech Polak Prymas Polski mianował z dniem 1 lipca br. o. Arnolda Liebiga OFM wikariuszem przy kościele parafialnym pw. św. Bonawentury w Pakości.

4 lipca 2016