DieSel 2.0 w Wągrowcu

W sobotę 14 stycznia w parafii pw. bł. Michała Kozala w Wągrowcu odbyło się drugie spotkanie w ramach DieSla – cyklu szkoleń organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Szkolenie rozpoczęło się od wspólnej jutrzni, po której uczestnicy rozpoczęli swoje zajęcia. Organizacja wydarzeń, autoprezentacja czy prowadzenie szkoleń to tylko część warsztatów w jakich wzięli udział młodzi z KSM. Całość wydarzenia zakończyła wieczorna Msza św. we wspólnocie parafialnej.

DieSel 2.0 czyli Diecezjalna Szkoła Lidera to autorski cykl szkoleń oparty na ogólnopolskim programie szkoleniowym opracowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Podczas trzech zjazdów młodzież uczestnicząca w szkoleniach przygotowuje się do objęcia funkcji zastępowych oraz liderów w stowarzyszeniu diecezjalnym.

Fot. F. Pawlak KSM
15 stycznia 2023