Domowy Kościół w CEF

W dniach 14-16 września w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie odbyły się rekolekcje dla par rejonowych Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie filii pelplińskiej. Duchowo służył rekolektantom ks. Cezary Opalach. W spotkaniu udział wzięło 16 małżeństw z różnych diecezji – wszyscy pełnią posługę pary rejonowej od września tego roku. Uczestnicy rekolekcji wyjechali z Gniezna z jak najlepszymmi wrażeniami. „Mieszkaliśmy w  wygodnych pokojach usytuowane wokół kaplicy, korzystaliśmy z  sali multimedialnej. Przerwy spędzaliśmy w uroczej herbaciarni. Dobre warunki mieszkaniowe, bliskość katedry oraz  piękna pogoda przyczyniły się do lepszego przeżycia rekolekcji oraz przygotowania sie do nowego roku pracy formacyjnej” – napisali Dorota i Piotr Jasińscy- para filialna Filii Pelplińskiej.

26 września 2018