Droga Krzyżowa Domowego Kościoła

Domowy Kościół modlił się w drugą niedzielę Wielkiego Postu w Kalwarii Pakoskiej. Dróżkami Kujawskiej Jerozolimy podążały całe rodziny modląc się i rozważając mękę i śmierć Chrystusa.

Przed nabożeństwem członkowie Domowego Kościoła uczestniczyli w Mszy św. sprawowanej pod przewodnictwem moderatora diecezjalnego ruchu ks. Tomasza Krawczyka. Eucharystię koncelebrowali: ks. kan. Paweł Kowalski, proboszcz parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu i ks. Piotr Kotowski proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Trzemesznie. Po wspólnej modlitwie i uczczeniu relikwii Krzyża świętego rodziny wyruszyły do kolejnych stacji Kujawskiej Jerozolimy rozważając mękę i śmierć Chrystusa. Tegoroczna refleksja skoncentrowana była wokół relacji między małżonkami i relacji w rodzinie.

Fot. ks. P. Kowalski

3 marca 2015