Inowrocław: modlitwa kolejarzy

W wigilię uroczystości św. Katarzyny Aleksandryjskiej, 24 listopada, w kościele pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu sprawowana była uroczysta Msza św. w intencji żyjących i zmarłych pracowników kolei oraz ich rodzin. Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił ks. Bogdan Trzaskawka, proboszcz parafii pw. św. Mateusza w Ostrowie n. Gopłem. Wspólnie z kolejarzami modlili się także: duszpasterz kolejarzy ks. kan. Paweł Kowalski, proboszcz parafii pw. Chrystusa Miłosiernego i diecezjalny duszpasterz kolejarzy, przedstawiciele władz miasta, władze PKP, poczty sztandarowe Związków Zawodowych Maszynistów Klejowych, Związków Zawodowych Kolejarzy Solidarność 80 i Związków Zawodowych Dyżurnych Ruchu.

Fot. arch. ks. P. Kowalski

25 listopada 2017