Inowrocław: wysokie noty katolickiej SP

W Katolickiej Szkole Podstawowej w Inowrocławiu odbyło się 26 stycznia podsumowanie ewaluacji zewnętrznej i uroczyste wręczenie raportu. Uzyskane wyniki, dodajmy bardzo wysokie (poziom „A”), świadczą o doskonałej realizacji wszystkich wymagań.

W uroczystości wraz wieloma znamienitymi gośćmi, w tym przedstawicielami oświatowych i lokalnych władz, uczestniczył także Prymas Polski abp Wojciech Polak. Wysokich not gratulował szkolnej społeczności osobiście i na swoim profilu na Twitterze. Wpisał się także do szkolnej księgi pamiątkowej. Na ręce Prymasa oraz dyrektora szkoły ks. Jana Maćkowiaka i wicedyrektor Magdaleny Szewczykowskiej przekazany został także raport z ewaluacji, w którym szczególnie wysoko oceniono warunki, jakie szkoła stwarza każdemu uczniowi, aby czuł się w niej przyjaźnie i bezpiecznie. Wręczając dokument Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Anna Łukaszewska  przyznała, że inowrocławska Katolicka Szkoła Podstawowa jest wspaniałą wizytówką województwa kujawsko – pomorskiego. A potwierdzeniem wysokiej jakości pracy szkoły był m.in. program artystyczny przygotowany przez nauczycieli i uczniów. Goście obejrzeli m.in. „Czerwonego Kapturka” w wersji angielskiej.

BK
Fot. Katolicka Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu