Kłecko kolędowało z Eleni

W kościele pw. św. Jerzego i św. Jadwigi w Kłecku kolędowała Eleni. Wspólnie z cenioną artystką najpiękniejsze polskie pieśni bożonarodzeniowe śpiewali licznie zgromadzeni parafianie i podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie.

Piosenkarce bardzo szybko udało się zachęcić do wspólnego kolędowania przybyłych do świątyni parafian. Szczególna atmosfera koncertu udzieliła się wszystkim obecnym. Byli wśród nich także podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie, którzy przybyli do Kłecka z siostrą Franciszką Izydorczyk. Tuż po koncercie spotkała ich miła niespodzianka. Mieli okazję spotkać się z Eleni i zrobić sobie z gwiazdą pamiątkowe zdjęcie. Podziękowali jak umieli najlepiej – uściskami i całusami. Słowem dziękował proboszcz parafii ks. Mirosław Kędzierski, który przytoczył znane powiedzenie „Kto umie, a nie śpiewa na tego Pan Bóg się gniewa. Kto śpiewa, a nie umie, tego Pan Bóg zrozumie”. Zatem, nie bójmy się śpiewać! Nie bójmy się głosić chwałę Bożą!

Fot. Fotojata

10 stycznia 2015