Kłecko: rozpoczęła się Szkoła Słowa Bożego

Mszą św. koncelebrowaną przez ks. Mikołaja Skotarczaka i ks. dr. hab. Pawła Podeszwę rozpoczął się 26 października w parafii pw.  św. Jerzego i św. Jadwigi w Kłecku cykl wykładów w ramach Szkoły Słowa Bożego. Na pierwszy wykład wygłoszony przez biblistę i moderatora Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II ks. Pawła Podeszwę przybyło około 50 osób, które dowiedziały się m.in. czym jest Biblia, jakie ma znaczenie oraz jak wpłynęła na historię świata. Kolejne wykłady będą obejmować podstawową wiedzę biblijną oraz przybliżą tajemnice Eucharystii, co jest przydatne w bardziej świadomym i owocnym przeżywaniu Mszy św. Ks. Paweł zachęcał również do regularnej lektury Pisma Świętego w celu głębszego zapoznania ze słowem, które daje nam Bóg.

27 października 2023