Kolędowanie w Trzemesznie

Tradycją już stało się, że w Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia w Parafii  pw. Wniebowzięcia NMP w Trzemesznie ma miejsce Koncert kolęd i pastorałek. Tak było również w czasie minionych świąt.

Można było usłyszeć 16 utworów w wykonaniu parafialnego zespołu muzycznego „Voce di Dio” oraz scholi dziecięcej „Aniołki”. Podczas wspólnego kolędowania prowadzona była zbiórka pieniędzy na operację i leczenie osoby potrzebującej. Po ponad godzinnym koncercie proboszcz parafii ks. prałat Piotr Kotowski złożył wszystkim wykonawcom podziękowania, podkreślając, że także Trzemeszno ma swój, na wysokim poziomie, koncert cieszący się dużym zainteresowaniem, co zresztą potwierdziła frekwencja. Zespoły muzyczne, które kolędowały, angażują się także w koncerty uwielbieniowe, festyn parafialny, adoracje, czuwania modlitewne, koncerty pasyjne itp.

4 stycznia 2020