Komunikat – nieaktywny adres

Informujemy, że dawny adres mailowy Przewodnika Katolickiego pk@archidiecezja.pl jest nieaktywny. Aktualne adresy mailowe Przewodnika Katolickiego jak i strony internetowej www.archidiecezja.pl to: pkgniezno@wp.pl lub kruszyk@swietywojciech.pl (do znalezienia także w zakładce KONTAKT). Na adresy te można również przesyłać informacje o zmianach i korektach w opisach i danych teleadresowych parafii i kapłanów.

Przy okazji zachęcamy czytelników i internautów do dzielenia się z nami informacjami, relacjami i fotografiami z odbywających się w parafiach uroczystości, imprez i inicjatyw duszpasterskich, prosząc jednocześnie, by z ich przesyłaniem nie czekać zbyt długo. Dziękujemy i pozdrawiamy Smile

7 lipca 2014