Koncertowanie we Wrześni

W Niedzielę Świętej Rodziny, 29 grudnia, w kościele pw. Świętego Krzyża we Wrześni odbył się koncert kolęd w wykonaniu Wrzesińskiego Chóru Dziecięco-Młodzieżowego i solistów Wrzesińskiego Studia Piosenki, które działa przy Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Dyrygentem była Izabela Zalewska. Gościnnie wystąpił też zespół muzyczny w składzie: Szymon Szafraniak – fortepian, Henryk Harendarz – gitara, Mirosław Harendarz – gitara basowa, Andrzej Kościelniak – instrumenty klawiszowe oraz Krzysztof Chmiel – instrumenty perkusyjne. Kolejny koncert w uroczystość Objawienia Pańskiego o 11.45 w kościele pw. św. Józefa na Lipówce. Kolędować będą schola parafialna i chór „Bel Coro”. Składka zbierana w czasie Mszy św. przeznaczona zostanie na remont kościoła w Rudkach na Ukrainie. Zapraszamy.

1 stycznia 2020