Kościół on-line

Drodzy Księża, Administratorzy stron parafialnych, stron na Facebooku. Prosimy o przesyłanie informacji o godzinach wystawienia Najświętszego Sakramentu w kościołach, bo wiemy, że są organizowane, o transmisjach internetowych Mszy św., nabożeństw i wieczornych modlitw, rekolekcjach on-line, możliwości umówienia się do spowiedzi świętej i innych inicjatywach, które w sieci, a być może i w realu bezpiecznie podejmujecie. Zbierzemy je wszystkie i przygotujemy informację z linkami dla wiernych na stronę internetową i archidiecezjalnego Facebooka.

Informacje przesyłać można na kruszyk@swietywojciech.pl lub pkgniezno@wp.pl

Widzimy wiele dobra, które się dzieje w parafiach m.in. za pośrednictwem FB. Warto się podzielić. Publikacja planowana w poniedziałek wieczorem. Informacje będziemy na bieżąco aktualizować.

Dziękujemy!

15 marca 2020