„Maksio” ponownie na stoku

Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Gnieźnie po raz kolejny zorganizowała profilaktyczny obóz zimowy dla dzieci i młodzieży. Trzydzieścioro najmłodszych i ich starszych kolegów odpoczywało w Dusznikach Zdroju. „MAKSIO wraca na stok – profilaktyczny obóz zimowy” odbył się w drugim tygodniu ferii i był zdaniem uczestników beztroskim czasem zabawy, szusowania na nartach oraz ciekawych zajęć edukacyjnych i socjoterapeutycznych. Wyjazd odbył się przede wszystkim dzięki wsparciu finansowemu ze środków otrzymanych od Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ramach Konkursu: „Organizacja zimowego wypoczynku wakacyjnego (w okresie ferii zimowych), połączonego z oddziaływaniem socjoterapeutycznym, w ramach profilaktyki selektywnej dla dzieci i młodzieży z rodzin z problemem uzależnień”.

Fot. parafia pw. Maksymiliana Kolbego w Gnieźnie

1 lutego 2022