Nabór do Chóru Prymasowskiego i studium

Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej rozpocznie kolejny rok nauki dnia 5 września o godz. 9.00 (sobota) w gmachu Konwiktu przy Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie, ul. Seminaryjna 2a. Szkoła ta kształci przyszłych organistów. Kandydaci na I rok nauki są proszeni o skontaktowanie się z ks. dr. Dariuszem Sobczakiem – dyrektorem SMK pod nr. tel. +48 691-030-513 i przybycie na pierwsze zajęcia dnia 5 września o godz. 8.30.

Chór Prymasowski przy Bazylice Archikatedralnej w Gnieźnie zaprasza nowych śpiewaków spośród młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby dołączyć do tego zespołu. Próby chóru odbywają  się w piątki o godz. 18.00 w Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej (na terenie Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie) przy ul. Seminaryjnej 2a. Nowi kandydaci do Chóru są proszeni o przybycie na przesłuchanie i pierwszą próbę dnia 4 września o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

15 sierpnia 2020