Noc Świętych – aktualizacja

Szamocin, Wilczyn, Miłosław, Gniewkowo, Trzemeszno, Strzałkowo, Juncewo, Chodzież, Zagórów, Września, Inowrocław, Gniezno, Kruszwica, Pobiedziska, Golina, Wągrowiec, Nekla, Gębice – w tych wszystkich miejscach odbędzie się w tym roku Noc Świętych. Gdzie jeszcze? Zachęcamy do przesyłania zaproszeń i plakatów. Będziemy je publikować na stronie archidiecezjalnej i archidiecezjalnym Facebooku. Informacje przesyłać można na pkgniezno@wp.pl lub kruszyk@swietywojciech.pl.

GNIEZNO

Tradycyjnie już gnieźnieńska Noc Świętych odbędzie się 31 października w kościele garnizonowym. Bohaterami tegorocznego czuwania będą franciszkańscy misjonarze → bł. Zbigniew Strzałkowski i bł. Michał Tomaszek, męczennicy z Pariacoto. Zapraszamy o godzinie 20.00. Po zakończeniu czuwania wyruszy pochód świętych ulicami miasta, który przejdzie w tym roku wyjątkowo nie do katedry, a do kościoła franciszkanów.

INOWROCŁAW

KRUSZWICA

POBIEDZISKA

NEKLA