O komunikacji w małżeństwie

O tym, że o wartości związku nie decydują wyłącznie uczucia dobre, ale raczej sposób wyrażania uczuć negatywnych dowiedzieli się uczestnicy rekolekcji nt. komunikacji w małżeństwie i rodzinie, które odbyły się w połowie października w Rościnnie. Na rekolekcje małżonków zaprosili Agnieszka i Michał Nowakowscy z Domowego Kościoła oraz ks. Krzysztof Stanula CSMA, proboszcz gnieźnieńskiej parafii pw. bł. Michała Kozala BM. W spotkaniu wzięło udział trzynaście par małżeńskich i kilkanaścioro dzieci. W czasie warsztatów małżonkowie doskonalili się w konstruktywnym i owocnym dialogu – ćwiczyli wypowiedzi bezpośrednie i badali swój świat wartości. Spotkali się także na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem i na Eucharystii.

Zapraszamy do Domowego Kościoła

21 października 2014