„On daje życie” – koncert

Doroczny świąteczny koncert odbył się 26 grudnia w gnieźnieńskim kościele pw. Świętej Trójcy w Gnieźnie. Kolędy i pastorałki śpiewały tym razem dwa chóry: Chór Męski „Szpaki” i działający przy parafii farnej Chór im. św. Ojca Pio. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji.

Koncert rozpoczął występ „Szpaków” pod dyrekcją Pauliny Kuczyńskiej- Siwki. Liczne zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać najpiękniejszych polskich kolęd m.in.: „Bóg się rodzi”, „Wśród nocnej ciszy”, „Gdy się Chrystus rodzi”. Dalej zaprezentował się Chór św. o. Pio, który jest organizatorem dorocznego świątecznego kolędowania. Pod dyrekcją Andrzeja Jorasa chórzyści uraczyli zebranych mniej znanymi bożonarodzeniowymi pieśniami m.in.: „Pasterze mili”, „Przylecieli aniołkowie”, „Wielka boska moc”, „W górę serca i czoła”. Zapraszamy do obejrzenia transmisji, którą prowadziliśmy na archidiecezjalnym Facebooku.

Transmisje Media

28 grudnia 2019