PASJA – wstęp wolny

Zapraszamy 31 marca do gnieźnieńskiego Teatru im. A. Fredry na Pasję według objawień niemieckiej mistyczki i zakonnicy bł. Anny Katarzyny Emmerich. Pasyjny spektakl przygotowali uczniowie Gimnazjum Stowarzyszenia „Rodzice-Dzieciom”. Początek o godzinie 18.00. Wstęp wolny – trzeba jedynie wcześniej odebrać bilety w sekretariacie Gimnazjum Stowarzyszenia „Rodzice-Dzieciom” przy ul. Orzeszkowej 20 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-13.00.

Na Misterium Męki Pańskiej zapraszają też franciszkańscy postulanci. W kolejne piątki 13, 20 i 27 marca pasyjny spektakl wystawią w kościele franciszkanów o godzinie 18.40. Zachęcamy do skorzystania.

Na „Modlitwę Pasyjną w  improwizacjach wielkopostnych” w wykonaniu Duetu Rogóż-Senderowski, Piotr Rogóż Saksofony – Adam Senderowski – instrumenty klawiszowe zaprasza w niedzielę 15 marca parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Inowrocławiu. Początek koncertu około godziny 19.40. Zapraszamy.

10 marca 2015