Pielgrzymka 2023 – prześlij intencje

W piątek 28 lipca po Mszy św. sprawowanej w katedrze gnieźnieńskiej przez Prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka wyruszy Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę. Nadal można dołączyć. Zapisy trwają. Kto nie może uczestniczyć fizycznie, zaproszony jest do duchowej towarzyszenia pątnikom.

Na stronie www.ppag.pl dostępne będą na bieżąco materiały z rekolekcji w drodze oraz nagrania kazań rekolekcjonisty grup kolorowych. Każdego dnia na Facebooku PPAG o godzinie 21.00 odbywać się będzie transmisja live Apelu Jasnogórskiego jednej z grup kolorowych lub promienistych.

Ponadto pielgrzymi zapraszają do przesyłania intencji, które zabiorą z sobą na Jasną Górę. Przesyłać je można za pośrednictwem elektronicznej skrzynki intencji na stronie www.ppag.pl. W katedrze gnieźnieńskiej formularz pobrać można przy północnym wejściu do bazyliki, a następnie wypełniony oddać w zakrystii. Skrzynki intencji wystawiono też w niektórych kościołach.

Już dziś zapraszamy do osobistego uczestnictwa w Mszy św. inaugurującej pielgrzymkę (28 lipca katedra gnieźnieńska godz. 7.00) lub łączności duchowej za pośrednictwem transmisji na stronie internetowej i facebooku archidiecezji gnieźnieńskiej.

Hasło tegorocznego pielgrzymowania „Kim jest Ta?” stanowi punkt wyjścia do rozważań  wspólnocie Kościoła.

19 lipca 2023