Pielgrzymka młodych do grobu św. Wojciecha

W przyszłym miesiącu odbędzie się doroczny odpust ku czci św. Wojciecha. W tym roku reaktywowana zostanie piesza pielgrzymkę młodych do grobu patrona. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza księży, szczególnie dekanalnych duszpasterzy młodzieży do włączenia się w organizację pielgrzymki z dekanatów i obecność tego dnia w Gnieźnie wraz z młodymi.

PLAN PIELGRZYMKI

23 KWIETNIA (SOBOTA)

godz. 13.30 – Msza Święta w katedrze – przewodniczy ksiądz biskup Adam Bab – biskup pomocniczy archidiecezji lubelskiej, delegat KEP ds. Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (przed rozpoczęciem Mszy powitanie wszystkich przybyłych pielgrzymów)

godz. 14.30 – obiad