Piesza pielgrzymka do Dąbrówki Kościelnej

Zapraszamy młodzież, rodziny i wszystkich chętnych na pieszą pielgrzymkę do sanktuarium w Dąbrówce Kościelnej, gdzie 9 września odbędą się główne uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Wyście sprzed katedry gnieźnieńskiej, powrót autokarem. Publikujemy ogłoszenie organizatorów pielgrzymki i zachęcamy do uczestnictwa.

Pragniemy reaktywować tradycję pieszych pielgrzymek z Gniezna do Dąbrowieckiej Pani. W tym roku będzie miała ona wyjątkowy charakter dziękczynny za beatyfikację rodziny Ulmów, a w trakcie drogi duszpasterze przybliżą historię ich życia. W związku z tym, zapraszamy szczególnie małżonków, młodzież i dzieci do pielgrzymowania, umacniania więzi rodzinnych, wspólnego spędzenia czasu i modlitwy w intencji rodziny. Ruszamy sprzed katedry w sobotę rano, a wieczorem tego dnia powrót autokarem do Gniezna. Zapisy w parafii katedralnej, parafii pw. bł. Radzyma lub przez poniższy formularz elektroniczny.

Wyjście: 9 września o godz. 9.00 spod Katedry

Powrót: autokarem tego samego dnia w nocy

Koszt: 20 zł

ks. Krzysztof Szkopek